OIP2

31999

Informujemy, że Twoje dane osobowe osobowe przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania z Inspektorem Osobowych Dane - Panią Beatą Duch-Kosiorek, napisz pod adresem

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo do ich dostępu danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi

prosimy o kontakt p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Szanowni Państwo,

na prośbę Ministerstwa Edukacji i Nauki przekazujemy broszury pt.: Dzieci w wirtualnej sieci i Nastolatki w wirtualnym tunelu. Zostały one opracowane przez Fundację Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii w Poznaniu.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałai.

Linki do broszury:

Dzieci w wirtualnej sieci

Nastolatki w wirtualnym tunelu

Sukces1

8. 02. 2020 ,r. w  Powiatowym Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie odbyła się XXX Gala Noworoczna -  prezentująca dorobek artystyczny młodzieży. W ramach Gali, Starosta Powiatu Ciechanowskiego nagrodził  laureatów ogólnopolskich konkursów statuetką ,,Sukces Artystyczny Roku 2019’’.

To wielki zaszczyt dla naszej szkoły, że po raz kolejny , bo już trzeci, zespół ,,La-Ti- Do’’ pod kierunkiem p. Hanny Długołęckiej osiąga tak liczne sukcesy. Statuetkę przyznano za  I miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki im. Krzysztofa Klenczona ,, W sześciu strunach zamknięta muzyka ‘’ w Pułtusku oraz  za dostanie się  do finału niezwykle prestiżowego   XXV Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. Kazimierza Szwarlika w Będzinie.

Specjalną statuetkę za wkład w rozwój kultury w powiecie ciechanowskim otrzymał także ojciec koncertu – Leonard Sobieraj, wieloletni dyrektor Wojewódzkiego Domu Kultury w Ciechanowie, który jako pierwszy zorganizował koncert Gala w 1990 roku.

W pierwszej części koncertu publiczność mogła podziwiać młodych artystów, laureatów tegorocznych nagród. Niestety ze względu na wyjazd niektórych uczniów naszego zespołu nie zaprezentowano ponadczasowego utworu ,,Zegarmistrz światła purpurowy’’ T. Wożniaka.  Natomiast druga część gali należała do zespołu Pectus, który wyczarował niesamowitą atmosferę podczas swojego występu.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Skład zespołu: Karolina Nowak, Anna Wysocka, Karol Bugajewski, Jakub Skierkowski

Fotorelacja w Galerii