logo_bip.gif

OIP2

chor banner

 

 

MASCOT STANDARD FRONT2 1

Logo LDK 4

Logowanie

Odwiedziło nas już:

2863373
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
117
591
708
32580
2863373

Szukaj na stronie

Informujemy, że Twoje dane osobowe osobowe przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania z Inspektorem Osobowych Dane - Panią Beatą Duch-Kosiorek, napisz pod adresem e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu sprawy sprawy sprawy sprawy sprawy Sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo do ich dostępu danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne. 


1.2

Trwają zapisy do klas pierwszych i oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2023/2024.

Wnioski o przyjęcie dziecka do klasy I, do oddziału przedszkolnego lub świetlicy, są dostępne w sekretariacie lub na stronie internetowej szkoły w zakładce "Dla rodziców".

Wypełniony wniosek należy złożyć w sekretariacie szkoły do dnia 15 marca 2023 r.

Z A P R A S Z A M Y 

 


 

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi

prosimy o kontakt p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły


Szanowni Państwo,

na prośbę Ministerstwa Edukacji i Nauki przekazujemy broszury pt.: Dzieci w wirtualnej sieci i Nastolatki w wirtualnym tunelu. Zostały one opracowane przez Fundację Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii w Poznaniu.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałai.

Linki do broszury:

Dzieci w wirtualnej sieci

Nastolatki w wirtualnym tunelu

 

zobacz nasze wiadomości22

1

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Samorząd Uczniowski jak co roku zaproponował uczniom i nauczycielom konkurs na najbardziej świąteczną klasopracownię oraz na najdłuższy łańcuch wykonany z pasków papieru. Uczniowie wraz z nauczycielami chętnie przystąpili do dekorowania sal oraz sklejania łańcuchów.

Rywalizacja oraz zaangażowanie było bardzo duże, w związku z czym jury w składzie p. Joanna Kępka oraz p. Marta Górska miały nie lada problem z przyznaniem wyróżnień.
Podczas oceny sal jury wzięło pod uwagę ubrane choinki, przyozdobione parapety, okolicznościowe gazetki oraz inne dekoracje. Po dokładnym przeanalizowaniu punktacji jury przyznało następujące miejsca – w kategorii klas 0 – III:

1. miejsce sala nr 9
2. miejsce ex aequo sala nr 16 i sala nr 18
3. miejsce sala 02.

W kategorii klas IV – VIII:
1. miejsce sala nr 026
2. miejsce sala nr 119
3. miejsce sala 121.


W kategorii najdłuższy łańcuch zostały przyznane 4 nagrody:

1. miejsce dla klasy 2ai za łańcuch o długości 235,5 metra
2. miejsce ex aequo dla klasy 4ai za łańcuch o długości 104 metry oraz świetlicy szkolnej za łańcuch 105 metrowy
3. miejsce dla klasy 5c za łańcuch o długości 98 metrów.

Wszyscy zwycięzcy otrzymali okolicznościowe dyplomy oraz drobne upominki. Piękne, kolorowe łańcuchy wykonane przez uczniów przyozdobiły sale lekcyjne oraz korytarze szkolne.
         Serdecznie dziękujemy wszystkim klasom za udział w konkursach a zwycięzcom gratulujemy.

2   3

5   8

6   9

4

7   10