logo_bip.gif

OIP2

chor banner

 

 

MASCOT STANDARD FRONT2 1

Logo LDK 4

Logowanie

Odwiedziło nas już:

2863348
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
92
591
683
32555
2863348

Szukaj na stronie

Informujemy, że Twoje dane osobowe osobowe przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania z Inspektorem Osobowych Dane - Panią Beatą Duch-Kosiorek, napisz pod adresem e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu sprawy sprawy sprawy sprawy sprawy Sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo do ich dostępu danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne. 


1.2

Trwają zapisy do klas pierwszych i oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2023/2024.

Wnioski o przyjęcie dziecka do klasy I, do oddziału przedszkolnego lub świetlicy, są dostępne w sekretariacie lub na stronie internetowej szkoły w zakładce "Dla rodziców".

Wypełniony wniosek należy złożyć w sekretariacie szkoły do dnia 15 marca 2023 r.

Z A P R A S Z A M Y 

 


 

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi

prosimy o kontakt p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły


Szanowni Państwo,

na prośbę Ministerstwa Edukacji i Nauki przekazujemy broszury pt.: Dzieci w wirtualnej sieci i Nastolatki w wirtualnym tunelu. Zostały one opracowane przez Fundację Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii w Poznaniu.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałai.

Linki do broszury:

Dzieci w wirtualnej sieci

Nastolatki w wirtualnym tunelu

 

zobacz nasze wiadomości22

       

       20 grudnia 2022r.w kawiarni artystycznej odbyło się uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień w Świątecznych Konkursach Plastycznych organizowanych przez Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie. To piękna tradycja kultywowania świąt. Bardzo duża ilość nadesłanych prac świadczy o tym, że konkursy te cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród dzieci i nauczycieli, którzy motywują i inspirują uczniów do działań plastycznych. Na konkursy wpłynęło łącznie: szopki - 56 prac, anioły - 104 prace, karty-200 prac.

Nasi uczniowie zostali licznie nagrodzeni.
W kategorii ,,Karta świąteczna " przyznano:

Nagroda- Krzysztof Olechowicz kl.1c

Nagroda-Wioletta Wiśniewska kl.4bi

Wyróżnienie -Lena Święch kl.1c

Wyróżnienie -Zofia Osiecka kl.5c

Wyróżnienie -Wiktora Wach kl.5c

W kategorii ,,Anioły"przyznano:

Wyróżnienie - Maja Ozdarska kl.1c

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym i ich opiekunom p. Małgorzacie Szpejnie -wychowawczyni kl.1c i p. Hannie Długołęckiej- nauczycielowi plastyki.
Pozostałym uczniom, którzy wzięli udział w konkursach również składamy gratulacje i życzymy sukcesów w przyszłym roku.

W konkursach wzięli udział:w kategorii ,,Karta świąteczna'': Laura Wojtan kl. 1c, Amelia Paprocka kl.5ai, Dominika Stryjewska kl.5ai, Filip Napiórkowski kl.5c,Aleksandra Samsel kl.5bi, Zofia Jastrzębowska kl.5bi, Maja Bandurska kl. 5bi, w kategorii ,,Anioły'': Lena Święch kl.1c,Stanisław Nyga kl.1c, w kategorii ,,Szopka Bożonarodzeniowa'': Zofia Palińska kl.4c.