logo_bip.gif

OIP2

chor banner

 

 

MASCOT STANDARD FRONT2 1

Logo LDK 4

Logowanie

Odwiedziło nas już:

2863409
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
153
591
744
32616
2863409

Szukaj na stronie

Informujemy, że Twoje dane osobowe osobowe przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania z Inspektorem Osobowych Dane - Panią Beatą Duch-Kosiorek, napisz pod adresem e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu sprawy sprawy sprawy sprawy sprawy Sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo do ich dostępu danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne. 


1.2

Trwają zapisy do klas pierwszych i oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2023/2024.

Wnioski o przyjęcie dziecka do klasy I, do oddziału przedszkolnego lub świetlicy, są dostępne w sekretariacie lub na stronie internetowej szkoły w zakładce "Dla rodziców".

Wypełniony wniosek należy złożyć w sekretariacie szkoły do dnia 15 marca 2023 r.

Z A P R A S Z A M Y 

 


 

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi

prosimy o kontakt p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły


Szanowni Państwo,

na prośbę Ministerstwa Edukacji i Nauki przekazujemy broszury pt.: Dzieci w wirtualnej sieci i Nastolatki w wirtualnym tunelu. Zostały one opracowane przez Fundację Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii w Poznaniu.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałai.

Linki do broszury:

Dzieci w wirtualnej sieci

Nastolatki w wirtualnym tunelu

 

zobacz nasze wiadomości22

1

Szkolna Społeczność pamiętała o bezdomnych zwierzętach ze Schroniska w Pawłowie. W ramach akcji „Świąteczna Paka dla Psiaka”, zorganizowanej podczas XXVI Mikołajek w Schronisku, uczniowie klas I - VIII przez ponad tydzień z wielkim zaangażowaniem zbierali w swoich salach karmę, pomagając w ten sposób pieskom, które nie mają właścicieli.

         Do akcji włączyły się klasy: 1 ai, 1 b, 1 c, 2 ai, 2 b, 2 c, 3 ai i 3 c, które łącznie zebrały prawie 97 kg karmy suchej i mokrej. Najaktywniejsze klasy podczas tegorocznej zbiórki to: klasa 1 c ok. 21 kg, klasa 2 b - 20 kg, klasa 1 ai niecałe 11 kg, klasa 3c – prawie 17 kg, klasa 3 ai ponad 11 kg. Ponadto uczniowie z klasy 2 ai i 3 c dostarczyli łącznie 4 miski, a uczniowie z klasy 1 b i 2 c dostarczyli 2 koce i 3 ręczniki.

         Uczniowie klas IV – VIII, zebrali dla bezdomnych zwierząt (a jest ich obecnie ok. 400 !) 124 kg karmy suchej i mokrej, smaczki oraz zabawki, 2 obroże i 2 koce. Najwięcej karmy podarowali przyjaciele piesków z klasy 4 c, bo aż 49 kg. Miłośnicy czworonogów z klasy 5 bi zebrali niecałe 18 kg karmy, a z klasy 8 ei – prawie 14 kg. Na los piesków z Pawłowa nie pozostali obojętni też uczniowie klas: 6 b, którzy przynieśli ok. 12 kg karmy, 4 ai i 6 ai, którzy podarowali po 10 kg karmy. Do akcji przyłączyli się również uczniowie klas: 4 d, 5 ai, 6 ci i 7 ai oraz wolontariusze Szkolnych Kół LOP i PCK.

         W sumie, dla podopiecznych Schroniska i Stowarzyszenia Wolontariuszy Schroniska w Pawłowie „Wola Pawłowo” przekazano prawie 250 kg karmy i akcesoria.

         7 grudnia br., wszystkie zebrane przez szkolną Społeczność produkty, zostały odebrane ze szkoły i przetransportowane do Schroniska w Pawłowie. Kiedy będzie możliwość, uczniowie klasy 4 c wraz z wychowawcą panią Iwoną Kowalską, pojadą - w nagrodę - za zebranie największej ilości karmy w szkole, w odwiedziny do piesków. A tymczasem, otrzymali upominki w postaci planów lekcji i naklejek.

         W imieniu Organizatorów akcji, wolontariuszy Schroniska oraz ich podopiecznych, dziękujemy wszystkim Darczyńcom za podarunki, wrażliwość i kochające serca. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni wszystkim Uczniom, Rodzicom i Wychowawcom, i wszystkim tym, którzy uczestniczyli w tej charytatywnej akcji. Pamiętajmy, że bezdomne zwierzęta w Schronisku można wspierać przez cały rok. Największym prezentem jednak, byłoby podarowanie im kochającego domku, czyli ich adopcja, do czego z całego serca zachęcamy.

                                     Danuta Romkowska i Małgorzata Nowakowska – szkolne koordynatorki akcji

2

3   4

5

6

7   8

9   10

11