logo_bip.gif

OIP2

chor banner

 

 

Odwiedziło nas już:

3354668
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
1177
1619
5390
56100
3354668

Logowanie

Szukaj na stronie

Informujemy, że Twoje dane osobowe osobowe przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania z Inspektorem Osobowych Dane - Panią Beatą Duch-Kosiorek, napisz pod adresem

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo do ich dostępu danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne. 


Nabór


Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi

prosimy o kontakt p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

 


Szanowni Państwo,

na prośbę Ministerstwa Edukacji i Nauki przekazujemy broszury pt.: Dzieci w wirtualnej sieci i Nastolatki w wirtualnym tunelu. Zostały one opracowane przez Fundację Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii w Poznaniu.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałai.

Linki do broszury:

Dzieci w wirtualnej sieci

Nastolatki w wirtualnym tunelu

zobacz nasze wiadomości22

 1

W Międzynarodowym Dniu Wolontariusza, 5 grudnia 2022 r., Prezes Zarządu Oddziału PCK w Ciechanowie, Pan Bogdan Kołakowski, podczas integracyjnego spotkania Wolontariuszy wręczył na ręce przedstawiciela grupy założycielskiej SIM PCK – Zuzanny Mach, zgodę na powołanie Grupy. 14 grudnia br. odbyło się pierwsze spotkanie nowo powstałej Ciechanowskiej Grupy SIM PCK (Społecznych Instruktorów Młodzieżowych Polskiego Czerwonego Krzyża) przy Szkole Podstawowej nr 7 w Ciechanowie.

Podczas spotkania, wybrano Zarząd Grupy w składzie - przewodnicząca Zuzanna Mach z klasy 8 ei, zastępca przewodniczącej Laura Celmer z klasy 8 d, sekretarz Katarzyna Kędzierska z klasy 8 ai, skarbnik Mateusz Smardzewski z klasy 8 ai. Opiekunem Grupy została pani Małgorzata Nowakowska. Nowo powstała grupa ma w planach realizację projektów edukacyjnych PCK w szkołach i przedszkolach dotyczących zdrowego stylu życia, bezpieczeństwa na drodze, higieny, a także upowszechnianie wiedzy dotyczącej pierwszej pomocy, organizowanie happeningów związanych z ważnymi społecznie tematami, a także tworzenie własnych projektów w zależności od potrzeb pojawiających się w lokalnym środowisku. Grupa będzie również wspierała działalność Szkolnych Kół PCK oraz Klubów Wiewiórka PCK w Ciechanowie.

           Przedstawiciele Grupy już działają. Włączyli się w realizację kiermaszu ciast w parafii Matki Boskiej Fatimskiej dla Natalii Drążkiewicz ph. „Zostań świętym Mikołajem, podaruj ciasto na kiermasz!”. Upiekli ciasta i pełnili dyżury. Kolejną akcją, w której uczestniczą jest „Czerwonokrzyska Gwiazdka”.

           Gratulujemy nowo wybranym władzom i życzymy powodzenia w pracy na rzecz lokalnego środowiska.

Foto: Kamila Radecka, Małgorzata Nowakowska

2

3