logo_bip.gif

OIP2

chor banner

 

 

MASCOT STANDARD FRONT2 1

Logo LDK 4

Logowanie

Odwiedziło nas już:

2863376
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
120
591
711
32583
2863376

Szukaj na stronie

Informujemy, że Twoje dane osobowe osobowe przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania z Inspektorem Osobowych Dane - Panią Beatą Duch-Kosiorek, napisz pod adresem e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu sprawy sprawy sprawy sprawy sprawy Sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo do ich dostępu danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne. 


1.2

Trwają zapisy do klas pierwszych i oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2023/2024.

Wnioski o przyjęcie dziecka do klasy I, do oddziału przedszkolnego lub świetlicy, są dostępne w sekretariacie lub na stronie internetowej szkoły w zakładce "Dla rodziców".

Wypełniony wniosek należy złożyć w sekretariacie szkoły do dnia 15 marca 2023 r.

Z A P R A S Z A M Y 

 


 

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi

prosimy o kontakt p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły


Szanowni Państwo,

na prośbę Ministerstwa Edukacji i Nauki przekazujemy broszury pt.: Dzieci w wirtualnej sieci i Nastolatki w wirtualnym tunelu. Zostały one opracowane przez Fundację Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii w Poznaniu.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałai.

Linki do broszury:

Dzieci w wirtualnej sieci

Nastolatki w wirtualnym tunelu

 

zobacz nasze wiadomości22

1

           5 grudnia 2022 r., z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Wolontariusza, SK PCK zorganizowało w szkole integracyjne spotkanie dla Wolontariuszy skupionych w Szkolnych Kołach PCK, LOP i Kole Wolontariatu. Honorowym Gościem wydarzenia był prezes Zarządu Oddziału Rejonowego PCK w Ciechanowie, Pan Bogdan Kołakowski. W spotkaniu uczestniczyli również opiekunowie Kół – pani Małgorzata Nowakowska, pani Kamila Radecka, pani Mariola Szcząchor i pani Elżbieta Stawińska.

           Głównym punktem spotkania było uroczyste wręczenie przez Pana Prezesa, wyróżnionym przez Stowarzyszenie Ciechanowski Wolontariat - Wolontariuszom, Dyplomów Wolontariusza 2022 roku. Wyróżnieni Wolontariusze to - Kinga Dubiło, Wiktoria Ogonowskia i Wojciech Chmielewski z klasy 8 b, Laura Celmer, Zofia Wiśniewska, Natalia Sadowska z klasy 8 d, Zuzanna Mach z klasy 8 ei i Mateusz Smardzewski z klasy 8 ai oraz opiekunka SK PCK i SK LOP Pani Małgorzata Nowakowska. Oprócz Dyplomów, Wolontariusze otrzymali ekologiczne upominki, wykonane przez podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy typu A i B w Ciechanowie. Zdjęcia nagrodzonych Wolontariuszy można obejrzeć w Galerii Wolontariuszy przy ul. Warszawskiej, przygotowanej przez Stowarzyszenie Ciechanowski Wolontariat. W Galerii są też zdjęcia rodziców, w tym Pana Piotra Jastrzębowskiego (taty Zosi z klasy 5 bi) i Pani Marzeny Dzilińskiej (mamy absolwentek szkoły Julii i Darii) oraz wspierających działania SK LOP - Pana Piotra Sarnowskiego i Pana Arkadiusza Wendy z Nadleśnictwa Ciechanów.

           Uczestnicy spotkania dobrze się bawili, grając m.in. w kalambury, które przygotowały Zuzia Mach i Laura Celmer oraz rozwiązując w grupach, opracowanego przez Kamilę Rutkowską - kahoota, poświęconego historii i działalności PCK. Wolontariusze sami przygotowali poczęstunek, m.in. upiekli ciasta, babeczki, przynieśli ciasteczka, paluszki, cukierki, napoje, a także udekorowali stoły gałązkami jodły oraz własnoręcznie wykonanymi świecami z pszczelego wosku. Gospodarzom sali 116, uczniom kasy 6 bi i ich wychowawczyni Pani Annie Tomczak - dziękujemy za żywą, pachnącą choinkę i piękne stroiki.

           Dziękujemy bardzo Panu Prezesowi za obecność i poświęcony czas, a Stowarzyszeniu Ciechanowski Wolontariat na czele z prezeską - Panią Marzeną Lentowszczyk, za docenienie działań naszych Wolontariuszy. Wyróżnionym - gratulujemy, a wszystkim Wolontariuszom z okazji ich święta życzymy, aby rozsiewali wokół siebie dobro, życzliwość i zaangażowanie.

           Wolontariusze dobrowolnie poświęcają swój czas i pracę na rzecz lokalnej społeczności, nie otrzymując zapłaty. Są bowiem bezcenni! W zamian otrzymują radość, satysfakcję, spełnienie, szczęście, przyjaciół, umiejętność budowania nowych relacji, zdrowie fizyczne i psychiczne. A może i Ty chciałbyś zostać Wolontariuszem? Szkolne Koła PCK, LOP i Wolontariatu czekają właśnie na Ciebie. Wystarczy zgłosić się do opiekunki jednego z nich. Przypominamy, że opiekunkami SK Wolontariatu są Panie - Mariola Szcząchor i Elżbieta Stawińska, SK PCK Panie - Kamila Radecka i Małgorzata Nowakowska, która jest również opiekunką SK LOP.

Foto: Kamila Radecka

Link do postu z wydarzenia na profilu społecznościowym

https://www.facebook.com/sp7ciechanow/posts/pfbid0QcT1W1fbFSmAmJdF27dkTJAG6Q4MwmnLXfpzGrreWTBqoK3tdLp4CaEa7dWnFLwol

3   2

4   5

12

6   7

8   9

10   11