logo_bip.gif

OIP2

chor banner

 

 

MASCOT STANDARD FRONT2 1

Logo LDK 4

Logowanie

Odwiedziło nas już:

2863362
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
106
591
697
32569
2863362

Szukaj na stronie

Informujemy, że Twoje dane osobowe osobowe przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania z Inspektorem Osobowych Dane - Panią Beatą Duch-Kosiorek, napisz pod adresem e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu sprawy sprawy sprawy sprawy sprawy Sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo do ich dostępu danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne. 


1.2

Trwają zapisy do klas pierwszych i oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2023/2024.

Wnioski o przyjęcie dziecka do klasy I, do oddziału przedszkolnego lub świetlicy, są dostępne w sekretariacie lub na stronie internetowej szkoły w zakładce "Dla rodziców".

Wypełniony wniosek należy złożyć w sekretariacie szkoły do dnia 15 marca 2023 r.

Z A P R A S Z A M Y 

 


 

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi

prosimy o kontakt p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły


Szanowni Państwo,

na prośbę Ministerstwa Edukacji i Nauki przekazujemy broszury pt.: Dzieci w wirtualnej sieci i Nastolatki w wirtualnym tunelu. Zostały one opracowane przez Fundację Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii w Poznaniu.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałai.

Linki do broszury:

Dzieci w wirtualnej sieci

Nastolatki w wirtualnym tunelu

 

zobacz nasze wiadomości22

1

W dniu 16 listopada 2022 roku raperzy: Bęsiu (Łukasz Bęś) i DJ Yonas (Jonatan Blank) odwiedzili naszą szkołę z projektem "Nie Zmarnuj Swojego Życia". Koncert profilaktyczny odbył się dzięki współpracy z Biurem Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień Urzędu Miasta Ciechanów. Artyści są twórcami ogólnopolskiej kampanii przeciwdziałania uzależnieniom i przyczynom przestępczości. RYMcerze podczas koncertu zaprezentowali własne utwory muzyczne i podzielili się z uczniami swoimi doświadczeniami życiowymi. Pokazywali negatywne i pozytywne postawy. Zachęcali uczniów do wiary w siebie, w swoje możliwości i realizowania swoich marzeń.

Przesłania RYMcerzy:

Nie Zmarnuj Swojego Życia!

Nie zmarnuj czasu, talentów, relacji.

Żyj wartościami. Bądź sobą. Rozwijaj się.

Myśl o przyszłości. Bądź kreatywny. Ryzykuj.

Młodzieży bardzo podobało się spotkanie. Wzięli w nim udział również ciechanowscy policjanci, którzy uświadamiali młodych ludzi o ich odpowiedzialności prawnej. To było bardzo ciekawe i inspirujące spotkanie.

 

2   3

          4   5