OIP2

Informujemy, że Twoje dane osobowe osobowe przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania z Inspektorem Osobowych Dane - Panią Beatą Duch-Kosiorek, napisz pod adresem

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo do ich dostępu danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

Nabór

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi

prosimy o kontakt p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Szanowni Państwo,

na prośbę Ministerstwa Edukacji i Nauki przekazujemy broszury pt.: Dzieci w wirtualnej sieci i Nastolatki w wirtualnym tunelu. Zostały one opracowane przez Fundację Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii w Poznaniu.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałai.

Linki do broszury:

Dzieci w wirtualnej sieci

Nastolatki w wirtualnym tunelu

1c nr 2

Pierwsze śniadanie jest dla uczniów najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy.

Dnia 8 listopada obchodzimy Dzień Zdrowego Śniadania. Jego celem jest zachęcenie dzieci do zdrowego odżywania się.

Tradycją naszej szkoły jest celebrowanie Dnia Zdrowego Śniadania, dzięki czemu nasze przedszkolaki i uczniowie nabywają właściwe nawyki zdrowego odżywiania.

Dziękujemy Rodzicom za pomoc w przygotowaniu smacznych i inspirujących śniadań. Zachęcamy do obejrzenia galerii przedstawiającej śniadania naszych uczniów dostępnej na szkolnym profilu Facebook.

0 b zdrowe sniad   2c zdropwe śaniadanie

1a zdrowe śniadanie   1b zdrowe śniadanie