logo_bip.gif

OIP2

chor banner

 

 

MASCOT STANDARD FRONT2 1

Logo LDK 4

Logowanie

Odwiedziło nas już:

2863359
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
103
591
694
32566
2863359

Szukaj na stronie

Informujemy, że Twoje dane osobowe osobowe przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania z Inspektorem Osobowych Dane - Panią Beatą Duch-Kosiorek, napisz pod adresem e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu sprawy sprawy sprawy sprawy sprawy Sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo do ich dostępu danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne. 


1.2

Trwają zapisy do klas pierwszych i oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2023/2024.

Wnioski o przyjęcie dziecka do klasy I, do oddziału przedszkolnego lub świetlicy, są dostępne w sekretariacie lub na stronie internetowej szkoły w zakładce "Dla rodziców".

Wypełniony wniosek należy złożyć w sekretariacie szkoły do dnia 15 marca 2023 r.

Z A P R A S Z A M Y 

 


 

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi

prosimy o kontakt p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły


Szanowni Państwo,

na prośbę Ministerstwa Edukacji i Nauki przekazujemy broszury pt.: Dzieci w wirtualnej sieci i Nastolatki w wirtualnym tunelu. Zostały one opracowane przez Fundację Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii w Poznaniu.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałai.

Linki do broszury:

Dzieci w wirtualnej sieci

Nastolatki w wirtualnym tunelu

 

zobacz nasze wiadomości22

1

W ramach Światowego Tygodnia Zwierząt (4-10 października) oraz obchodów miesiąca października jako Światowego Miesiąca Dobroci dla Zwierząt - wolontariusze Szkolnych Kół LOP, PCK i Koła Wolontariatu oraz Klubu Wiewiórka PCK – połączyli siły i zorganizowali na terenie szkoły, zbiórki finansowe na leczenie podopiecznych Stowarzyszenia Pies i Spółka oraz utrzymanie kotów w „Ostoi Mruczków” w Ciechanowie.

Przeprowadzono też zbiórkę karmy suchej i mokrej oraz akcesoriów dla kotów i psów.

3 października, w przeddzień Światowego Dnia Zwierząt, dnia wspomnienia św. Franciszka z Asyżu, patrona zwierząt i środowiska, rozpoczęto zbiórkę finansową do specjalnie oznakowanej puszki. Pierwszą zbiórkę poprowadzili wolontariusze SK LOP i SK PCK, natomiast 21 października, w drugiej odsłonie zbiórki, uczestniczyli wolontariusze Klubu Wiewiórka PCK i SK Wolontariatu.

W dniu 15 listopada br., w obecności szkolnych wolontariuszy z klasy 4 c, pani Elżbiety Stawińskiej opiekuna SK Wolontariatu i przedstawicieli Stowarzyszenia Pies i Spółka nastąpiło otwarcie puszek, przeliczenie i przekazanie zebranych pieniędzy w kwocie 588,55 zł.

Oprócz tego, przedszkolaki z grupy 0 b, członkowie Klubu Wiewiórka PCK, zebrali 16 kg karmy i akcesoria, które również podarowano podopiecznym Stowarzyszenia.

Współpracę ze Stowarzyszeniem Pies i Spółka będziemy kontynuować w postaci sprzedaży kalendarzy na 2023 r., które są dostępne w bibliotece u pani Eli, w cenie 25 zł.

W imieniu czworonożnych podopiecznych i przedstawicieli Stowarzyszenia – dziękujemy wszystkim Wolontariuszom i Darczyńcom! Szczególne słowa podziękowań kierujemy do przedszkolaków z oddziału 0 b: Emilii Bany, Lidii Bartoszuk, Franciszka Przybysza, Nadii Rozickiej i Natalii Wiklińskiej, i ich Rodziców, Dziadków oraz wychowawczyni pani Danuty Romkowskiej.

Więcej na temat bieżącej działalności Stowarzyszenia można dowiedzieć się na profilu społecznościowym pod linkiem: https://www.facebook.com/piesispolka/

                                                                        Małgorzata Nowakowska – opiekunka SK LOP i SK PCK

Foto: Kamila Radecka, Zuzia Mach, Marysia Szymańczyk

Linki na portalu społecznościowym szkoły nt. zbiórek:

https://www.facebook.com/sp7ciechanow/posts/pfbid028PUi88wcmH9yRXWiRU8uds8Vv2pQ1CnWCm6UMX5texz2ZhxokrhyuHd9Ptxn6Tf2l

https://www.facebook.com/sp7ciechanow/posts/pfbid05dhrYrfVzRZd7n3MuEKq7a9fUsUXSpJt4wYDgD2jDSmDVzsBtUArurU717eVtJyml

https://www.facebook.com/sp7ciechanow/posts/pfbid02XmefE6t36bVvtW7k8d4Cdf3YbioqgLGtrw2DNXxPinUE27DyNiWaMjWFiNpkd2HCl

https://www.facebook.com/sp7ciechanow/posts/pfbid02Vd9gq4Uxkn3ztpy4nUEUftoYbgWMSAiKEXP5C4TZnYbygpkuGWy56g1EPmZMPHFhl

https://www.facebook.com/sp7ciechanow/posts/pfbid0C8bMXP1eMEVwcjMiuty6f6VUoNd3cAVtCCKDDXF66pyvvxcHxyFG2wVWbyb9HsNsl

2

3   4

6   7

8

5   9

10

11